×Nejwětší_Klučičí_lži×

2. listopadu 2008 v 17:28 | BeTtynQa |  *_BlůstkY×WtipY_*
Tak Tenhle blábol slyšim poměrně často.. xDDD Ale wždycky wim že je to blbost..x)I já se furtotáčim za kdejakou holkou či klukem.. ;-)

Jiný holky mě nazajímaj
Jak to je:Tak tohle je ta uplně největší a nejstarší klučičí lež.Každý z nich,i ten,který tě bezmezně miluje,se někdy otočí za jinou holkou.Ale věř že tohle je naprosto přirozená věc.
Co za tím vězí:Páni tvorstva jsou od přírody lovci a tenhle prastarý gen v nich přetrvává dodnes.S tím bihužel nic neudělášNejlepší je když si toho nevšímáš,protože řada kluků si fakt,že si právě málem vykroutili hlavu za jinou holkou,ani neuvědomuje.Navíc přece chodí s tebou,nebo ne? Takže až ti jednou bude tvůj miláček zase vykládat,že se po jiných holkách nedivá,můžeš se k tomu v duchu od srdce zasmát.

Nikdo neni dokonalej ani já a ani můj kluk.. xD Takže tohle je ejště wětší blbost.. xD Jedinej dokonalej člowěk je Sasori..x( Ale ten je kreslenej.. *fňuk* !
Lepšího kluka nepotkáš
Jak to je:Kluci,kteří o sobě tohle vytrubují,vypadají navenek jako velcí suvereni.Ale nenechte se mýlit.
Co za tím vězí:V hloubi duše každého kluka se skrývají určité obavy z toho,abys ho nepustila náhodou k vodě.Navíc se bojí konkurence která nikdy nespí.A protože tohle všechno chtějí kluci zakrýt,chovají se tak trochu jako samolibí blbečci.Ale z těchlech hlášek můžeš vyčíst,že tě miluje.

Ehm.. Myslim že klucy který znám já s timhlenemaj problémi.. xD Ale znám pár "frájů" který by se předemnou nerozbrečeli ani kdyby jim řezali koule..(xDDD)
Dojáky ho nerozhodí
Jak to je:No samozřejmě! Ty vlhké oči,kterých sis náhodou všimla,měl kvůli prachu v kině,nebo někdo poblíž musel krájet čerstvou cibuli.Důvod proč kluci nikdy nepřiznají,že mají na krajíčku je jasný.touží být ostřílenými hrdiny a chtějí aby je holky obdivovaly hlavně kvůli jejich síle.K této image se totiž slzy nehodí.
Co zatím vězí:Protože kluci vyjadřují svoje city jen těžko,připadá jim proto i sledování romantických scén plných vyznání lásky a líbání trapné.Svoji nervozitu pak radši maskují velkohubými připomínkami anebo začnou celou situaci zesměšňovat.Pokud tvůj kluk náhodou někdy uroní slzu,pak mu bez dalšího vyptávání a pitvání se v ,,tom" podej kapesník.

Ehm.. Neni co dodat..? xDD
To je pro něj hračka
Tak to je:kluci si o sobě často myslí,že ,,sežrali Šalamounovu moudrost". A to platí hlavně o technických věcech,jako jsou počítače,mobily,discmany,playstationy atd. Připadali by si totiž neskutečně trapně,kdyby měli přiznat,že se v něčem v této oblasti úplně přesně nerozumí.Proto raději budou předstírat že mají všechno v malíku.Holky jsou naprosto v pohodě-dokážou klidně narovinu říct,že o něčem nemají ani páru.
Co zatím vězí:Chování typu ,,patent na rozum" se nám snaží kluci naznačit,že jsme vybrali toho pravého-slutečného génia.Navíc jsou pyšní,když nám můžou pomoci něco řešit.Proto až se tvůj kluk bude tvářit zase jako Einstein,tak ho nech,i kdyby jste po jeho zásahu neposunuli ani o krok k vysněnému cíli.

Heh witamíny.. xDProč mi to připomíná že to psali nějaké ty kráwy z časáku typu Brawo Girl..? xDDTy dycky wymyslí nějaké t chytrémoudro..x_X xD
Bolest??to neznám..
Tak to je:Jasně,bolest přece necítí žádný kluk.Navíc oni nikdy nebrečí ani nefňukají.Pěkné povídačky! Kdo má totiž za kámoše kluka nebo doma bráchu,tak ví,že je to úplně jinak.Každá rýma je dokáže pěkně rozhodit.Pak přijde na řadu fňukání a bolesti celého těla a pánové tvorstva si začnou honit myšlenky,jestli se náhodou nejedná o záhdný virus,proti kteréu neexistuje žádný lék a tváří se jakoby měli každou chvíli umřít.Jakmile však jeho nachlazení odezní,v žádném případě nepřiznají,že byli celý týden zalezlí v posteli a nechali se obskakovat od celé rodiny.
Co zatím vězí:Ve skutečnosti je totiž jejich nemoc jednou z mála příležitostí,jak se nechat bez pocitu trapnosti hýčkat a opatrovat.Proto mu klidně nabídni,že se za ním stavíš a přineseš mu nějaké vitamíny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.